Rybičky 48, Pekař, Noisetrap

Předprodej vstupenek zde

 

Přijďte si k nám užít to správné léto. O pořádnou dávku muziky se 7. 8. 2021 postarají Rybičky 48, Pekař, Noisetrap

Areál se pro vás otevírá v 16:00 a uzavírá se ve 23:30.

 

RYBIČKY 48

V roce 2002 vznikla v Kutné Hoře kapela Banánový Rybičky, hrající ve složení Kuba Ryba (basa/zpěv),Petr Lebeda (kytara/zpěv), Ondra Štorek (bicí zpěv). Tuto sestavu doplnil v roce 2014 kytarista Michal Brener.

Po čase kapela změnila své jméno, v hlasování fanoušků zvítězil název Rybičky 48.

Skupina odehrála více než tisíc koncertů v Čechách i zahraničí. Vystupovala například i jako support na zahájení světového turné legendární americké punkrockové formace The Offspring.

Kapela Rybičky 48 vydala 2 DVD, 6 studiových desek, na svém kontě má desítky videoklipů a některé písně již víceméně zlidověly.

 

PEKAŘ

roce 2016 uspěl s písničkami Bůh, Tančím a Za tebou, které předznamenaly jeho vůbec první debutové album s názvem #Pekař. V roce 2016 se také stal Českým slavíkem v kategorii Objev roku. Dlouhodobě spolupracuje s kapelou Rybičky 48, s níž natočil skladbu Chtěl jsem tím říct a odstartoval s ní svou koncertní šňůru Kamarádi Tour. Členy své kapely představil jako Ondřej Soukup (basa, zpěv), Mickey Mikulica (bicí), Jamie Oswald (kytara, zpěv) a Lukáš Netík (elektrická kytara).

 

NOISETRAP

Noisetrap je pražská kapela, která svou tvorbou káže pravidla basement soundu. Tenhle nezaměnitelný styl zakládá na pevném beatu, fuzzových kytarových riffech a temných zvucích syntezátoru. Servíruje ho vždy agresivně a nahlas.

Tvorba Noisetrap je do jisté míry ovlivněna rozličnými hudebními styly i produkcí mnoha interpretů světové hudební scény. Prvky blues, trip-hopu, či new wave  jim zdaleka nejsou cizí a vychází tak například z tvorby Metric, Radiohead, Portishead, Depeche Mode, Massive Attack a mnoha dalších. V textech Noisetrap se často objevují netradiční témata, prolínání personalit v ději, jejich myšlenkové pochody a následné činy. Celkově se náměty textů pohybují spíše v ponurých sférách (odtud první část významu basement sound). Hudební vkus a názory na hudební tvorbu se u členů skupiny značně liší, protínají se však v bodě Noisetrap.