Katarína Knechtová, Slza, Tereza Balonová

Předprodej vstupenek zde

 

Přijďte si k nám užít to správné léto. O pořádnou dávku muziky se 13. 8. 2021 postarají Katarína Knechtová, Slza a Tereza Balonová

Areál se pro vás otevírá v 16:00 a uzavírá se ve 23:30.

 

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Její začátek hudební kariéry byl v r.1996 s kapelou IMT Smile. Od roku 1997 - 2007 působila jako frontmanka a autorka skladeb ve skupině PEHA. Nyní působí jako sólová zpěvačka a mezi její hity patří Muoj Bože, Za tebou, Spomaľ, Deň medzi nedeľou a pondelkom, nebo novější Svety, Fea či píseň V modlitbách.

Hudebně spolupracovala s Michalem Hrůzou (píseň Labuti), Mekym Žbirkou (Skuška snov), s Chinaski (Miliony přání) nebo s Christianem Eigner bubeníkem a producentem Depeche Mode.

Živě vystupovala s kapelou Olympic, Chinaski, Ready Kirken, Anetou Langerovou, Mekym Žbirkaou, Kryštofem, nebo se Symfonickým orchestrem Slovenského rozhlasu

SLZA

Slza je česká popová hudební skupina, která se v roce 2014 proslavila písní „Lhůta záruční“. Jejími členy jsou zpěvák Petr Lexa a kytarista Lukáš Bundil, který je zakladatelem skupiny. Skupina byla založena 24. března 2013. Petr Lexa se kdysi již objevil v televizi jako herec v seriálu Přístav. Lukáš Bundil hraje na kytaru a právě on oslovil Petra Lexu, aby s ním zpíval. Krom nich s nimi na koncertech hrají i další hudebníci, kteří ale nejsou stálými členy hudební kapely.

Tato skupina vyhrála řadu ocenění. Jejich debutové album Katarze debutovalo na 1. příčce české hitparády s prodejem 3 tisíce kusů za jeden týden a za tři týdny po vydání má už platinovou desku.

 

TEREZA BALONOVÁ

Odmala si píše vlastní písničky, sama se doprovází na kytaru a absenci kapely vynahrazuje použitím looperu, s nímž udělal díru do světa její vzor Ed Sheeran. Tereza Balonová je již v osmnácti letech vyzrálou a komplexní zpěvačkou a muzikantkou. Díky skupině Jelen má za sebou už i svůj první koncert ve vyprodaném Foru Karlín.