Dan Bárta & Illustratosphere, Vltava, Vanua 2

Předprodej vstupenek zde

 

Přijďte si k nám užít to správné léto. O pořádnou dávku muziky se 6. 8. 2021 postarají Dan Bárta & Illustratosphere, Vltava a Vanua2.

Areál se pro vás otevírá v 16:00 a uzavírá se ve 23:30.

 

DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby ... Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacet let!

Aktuálně skupina představuje v obměněné sestavě s mezinárodně uznávaným bubeníkem Martinem Valihorou dlouho očekávané páté řadové album "Kráska a zvířený prach".

 

HUDEBNÍ SKUPINA VLTAVA

Jedna z nejorignálnějších českých rockových skupin. Vltava je typická svou kompoziční nápaditostí, složitou a pestrou instrumentací a básnickými, někdy až surrealistickými texty. Pozávácím znamením je velmi osobitý projev Roberta Nebřeského, který je také frontmannem kapely a autorem většiny repertoáru. Vtipně kombinují všemožné rockové a popové styly a často se pohybují na hranicích parodie.

 

VANUA 2

Kapela Vanua 2 vznikla v roce 2017 spojením muzikantů ze skupin YannickTevi band a Blue Effect. Členy jsou bubeník z legendárního Blue Effectu Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha, klávesista Vít Beneš, kytarista a zpěvák Yannick Tevi a kytarista Honza Ponocný.