Adam Mišík, Debbi, David Stypka

Koupit vstupenku - 20.8.2020

 

ADAM MIŠÍK 

Zpěvák, skladatel a herec Adam Mišík se narodil hudební legendě Vladimírovi Mišíkovi a jeho ženě Evě. Jako sedmiletý se poprvé představil ve filmu, když ho Jan Hřebejk obsadil do „Krásky v nesnázích“. Mnohými fanoušky byl objeven díky účasti v první řadě nejsledovanějšího pořadu „Tvoje tvář má známý hlas“ v roce 2016. Rok 2019 byl ve znamení nahrání a vydání jeho již druhé desky pojmenované „2.0.“ Největšího úspěchu dosáhl singl s rapperem Dorianem „PROUD“.

DEBBI

Debbi platí za jednu z nejtalentovanějších mladých zpěvaček na české scéně. V roce 2010 rok vydala svůj průlomový hit Touch The Sun, který jí vynesl Cenu Anděl v kategorii Skladba roku. Za rok 2017 obdržela stejnou cenu v kategorii Sólová interpretka roku zásluhou alba Break. Debbi zaujme především svou hlasovou rozmanitostí a prolínáním žánrů, jako je akustický pop, elektronika, r’n’b ve spojení s ozvěnou londýnských klubů.

DAVID STYPKA 

David Stypka je český zpěvák známý svým vystupováním v kapele David Stypka a Bandjeez, držitel Anděla za rok 2017. Pochází z Dobré u Frýdku-Místku. Po vystudování gymnázia ve Frýdku byl novinářem v regionálním tisku, zkoušel i obchod se svíčkami a prodej na festivalech. Po letech novinářské práce se stal grafikem a sazečem. Dlouhodobě spolupracuje s časopisem Pěstounovi.